ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


Bohaterowie

Naruto


BohaterHistoria Naruto zaczyna się, gdy Czwarty Hokage, w obronie Konohy przed lisem o dziewięciu ogonach poświęca swoje życie, wiążąc przy tym bestię w ciele nowo narodzonego chłopca. Naruto może czerpać z niemalże nieskończonych pokładów czakry demona, a rany, które otrzymuje w niemal każdej walce, goją się w oka mgnieniu. Kiedy w Naruto narasta gniew, czakra demona wydostaję się na zewnątrz i dodaję mu sił, jednocześnie gojąc jego rany. Pierwszym stadium tej zmiany są czerwone oczy demona, dłuższe paznokcie, które wtedy wyglądają jak pazury oraz powiększone kły. W kolejnym stadium czakra tworzy wokół niego powłokę lisa. Im więcej ogonów zostanie uformowanych, tym bardziej Naruto traci nad sobą panowanie i nie odróżnia przyjaciół od wrogów. Kiedy powstaną cztery ogony skóra Naruto zostaje rozerwana, a zamiast niej pojawia się czakra przypominająca czarny ogień, co powoduję że chłopak wygląda jak miniaturowa wersja Kyuubi. Nie da się go wtedy powstrzymać i nic nie jest w stanie go zranić. Po powstaniu sześciu ogonów formuje się szkielet demona, a wraz z rozwojem ósmego, powstają mięśnie. Dziewiąty ogon oznacza całkowitą kontrole lisa i śmierć Naruto
Sasuke


BohaterDzieciństwo Sasuke spędził w cieniu starszego brata, Itachiego, który został nazwany dumą klanu Uchiha, jako że był wyjątkowo zdolny. W rezultacie rodzina w większości ignorowała małego Sasuke, zwłaszcza jego ojciec, który najbardziej był zaangażowany w wychowanie starszego syna. Matka tłumaczyła Sasuke to tym, że Itachi będzie musiał kiedyś wziąć na siebie odpowiedzialność za klan. Dodała też, że gdy chłopców nie ma w pobliżu, Fugaku rozmawia wyłącznie o Sasuke.
Sakura


BohaterW dzieciństwie Sakura miała normalny dom oraz kochających rodziców. Jedynym jej zmartwieniem był brak pewności siebie, obecny już od czasów przedszkolnych. Zaprzyjaźniła się z Ino Yamanaką. Dzięki temu otworzyła się na innych pozwalając im na dostrzeżenie jej prawdziwej osobowości. Z powodu niewątpliwej popularności wśród dziewcząt tajemniczego Sasuke Uchihy ich przyjaźń zamieniła się wkrótce w rywalizację rozszerzającą się na każdy rodzaj codziennej aktywności.
Kakashi


BohaterW fabule Kakashi jest liderem i nauczycielem siódmej drużyny składającej się z głównych postaci serii: Sasuke Uchiha, Sakura Haruno i Naruto Uzumaki. Początkowo jest przedstawiana jako zdystansowana i apatyczna postać, ale wraz z rozwojem akcji jego lojalność wobec przyjaciół i studentów ujawnia się z większą siłą. Przeszłość tego bohatera jest szeroko odkrywana w czasie trwania serii, prowadząc w rezultacie do stworzenia krótkiej biografii poświęconej jego przeszłości.
Jiraiya


BohaterJeden z trzech sławnych sanninów, którymi kierował Sarutobi. Miał pod opieką grupę, w której był Namikaze Minato, uzdolniony chłopak, późniejszy 4 hokage Wioski Liścia i ojciec Naruto. Jiraya kochał go jak własnego syna, po jego śmierci wybrał się na wędrówkę. Jest nieuleczalnym erotomanem, autor książek erotycznych, w których zresztą zaczytuje się Kakashi xD.
Tsunade


BohaterJedna z trzech sławnych sanninów, wnuczka pierwszego Hokage, założyciela Konohy. W przeszłości doświadczyła śmierci swego młodszego brata i ukochanej osoby. Pomimo ze jest medycznym Nina to wykazuje ogromny potencjał bojowy xD. Po odnalezieniu przez Naruto i Jiraiye została V Hokage. Opiekuje się zdolnościami Sakury.
Orochimaru


BohaterJeden z trzech sławnych sanninów. Po opuszczeniu Konochy, eksperymentował na ludziach. Chciał opanować jak najwięcej technik Ninjutsu, w tym tych zakazanych. Dzięki jednemu z nich udało mu się przeskakiwać z ciała do ciała i zostać nieśmiertelnym. Na krótki okres był w Akatsuki. Jednak po nieudanej próbie opanowania ciała Itachiego Uchihy, opuścić ja i za swój cel przyjął jego brata Sasuke Uchiha, którego 3 lata trenował.
Obito Uchiha


BohaterPochodzi z jednego z najwybitniejszych rodów w Konoha gakure mianowicie klan Uchiha. Dotąd nie wiemy zbyt dożo o tej postaci, dowiadujemy sie dopiero o niej kiedy kakashi odsłania nam swoje wspomnienia. Jednakże Kakashi Obito i Rin tworzyli drużynę, a zgadnijcie kto był ich sensei(mistrz,nauczyciel) ? tak właśnie on sam 4th Hokage Yondaime... Obito był zbyt pewny tego ze kiedy obudzi swój sharingan będzie lepszy od kakashiego, który z ich trójki najbardziej wyróżniał sie zdolnościami przywódczymi jak i siłą.Nielubi walk z przeciwnikiem, zazwyczaj wyręczają go przyjaciele z druzyny, zawsze miał jakieś wymówki na temat tego, że nie chce walczyć. Ich przyjazń można porównać do przyjaźni Sasuke z Naruto. Lecz kiedy w momencie podczas misji, kiedy jego przyjaciel z drożyny zostaje ranny pokazuje na co go stać jednocześnie w tym samym momencie pod wpływem widoku krwawiącego przyjaciela Obito budzi swoje sharingany ( oczy). Niestety jest to postać tragiczna ponieważ po krótkim momencie gdy Obito wraz z Kakashim starają sie uratować swoją przyajciółke z drużyny Rin, na Obito spada głaz miażdżąc jego lewą połowę ciała wraz z czaszką, w tym momencie obito przed zgonem podarował swoje oko Kakashiemu który, parę zdań wcześniej został ranny w oko prawe. Co się dzieje z postacią dalej? NIEWIEMY!
Nagato


BohaterNagato vel. Pain Debiut: rozdział 238 (jako hologram); rozdział 363 (ciało) Debiut: odcinek 135 (jako hologram); odcinek 114 Shippuden\'a (ciało) Data urodzenia: 19 września Wiek: ok. 40 lat Pochodzenie: Ame Gakure Ranga: S Wzrost: zależne od ciała, którego używa Masa ciała: zależne od ciała, którego używa Kekkei genkai: Rinengan Pierścień: reinic, zero; miejsce: prawy kciuk Osierocony podczas wojny. Gdy w domu ukrywał się z rodzicami, nie będącymi ninja, shinobi Konohy weszli do ich domu. Zabili rodziców małego Nagato, a gdy uzmysłowili sobie błąd, przeprosili chłopca. Nagato, odczuwając bardzo silnie negatywne emocje, za pomocą Rinnengan\'a zabił shinobi\'ch. Pochował rodziców i błądził bez celu. Znalazł psa, zaopiekował się nim. Gdy pewnego dnia padł z głodu, jakaś dziewczynka poczęstowała go chlebem. Chłopiec zjadł pół, a drugą częścią nakarmił psa. Dziewczyna, Konan, zapoznała Nagato z Yahiko. Sieroty zostały znalezione przez trójkę Sanninów z Konohy, z których to Jiraya postanowił wziąść pod swoje skrzydła trójkę uchodźców. Trenował ich, prawił życiowe morały, by pewnego dnia odejść.
Deidara


BohaterMissing Ninja pochodzący z Wioski Iwa Gakure, czyli Ukryta Skała. Jego partnerem był najpierw Sasori, a następnie śmieszna i nieco tajemnicza postać Tobi. Deidara jako członek Akatsuki nosi pierścień Się, na prawym palcu wskazującym. Imię Deidary oznacza dzień egzorcyzmu. Jego umiejętności sa podobne do kekkei genkai, czyli jedyne i niepowtarzalne. Lep[i bomby z gliny, a jego stylem jest styl ziemi. Zanim wstąpił do Akatsuki był terrorysta do wynajęcia xD. Ma bardzo interesujący pogląd na sztukę, która uosabia z wybuchem, czyli Art is Bang. Jest bardzo pewny siebie. Często spierał się z Sasorim o znaczenie sztuki, którą Sasori uważał za nieśmiertelną zaś blondyn za przemijającą. Najciekawsze sytuacje tworzył ze swoim drugim partnerem Tobim, gdy ten nie słuchał o czym mówi jego Senpai ;]. Można by powiedzieć ze zginął w walce z Sasuke jednakże w Naruto nigdy do końca nic nie wiadomo xD
Sasori


BohaterSasori jest jednym z członków Akatsuki, jego partner to Deidara, który nazywał go Sasori Danna czyli mistrzu. Pierścień, który nosi na lewym kciuku to Gyokunyo. Pomimo iż ma lat ponad trzydzieści nadal wygląda bardzo młodo a zawdzięcza to swojej sztuce, sztuce marionetek. Jego jedna z najważniejszych kukieł Hiruko służyła mu jako pancerz, w którym podróżował. Jednocześnie specjalizuje się w truciznach. Jego sztuka jest potężna potrafi kontrolować nawet 100 marionetek. Często spierał się ze swoim partnerem Deidara o to, czym jest sztuka. Deidara uważał sztukę za przemijająca, czym denerwował Sasoriego, który sądził, że jest nieśmiertelna. Jednak szanował on Sasoriego. Ogromny wpływ na drogę, która wybrał Sasori miało jego nieszczęśliwe dzieciństwo, w którym wcześnie strącił rodziców. Od tej pory pogrążał się już tylko w kierunku zła.
Kisame


BohaterKisame pochodzi z Wioski ukrytej we mgle. Należy on do tajnej organizacji Akatsuki, lecz przed przystąpieniem do Akatsuki był w innej organizacji tzw. Siedmiu mistrzów miecza. Jego wygląd jest specyficzny, ponieważ wygląda jak pół człowiek pół rekin. Z tego co zauważyłem, ma nawet skrzela. Ma także swój olbrzymi miecz Samehade. Jest on zrobiony z łusek rekina oraz kradnie czakrę przeciwnikom. Uznaje jedynego właściciela którym jest Kisame i sam do niego wraca. Kisame nosi pierścień Minami (południe) na lewym palcu serdecznym. Jego naturą czakry jest woda. Jest partnerem Itachiego.
Shikamaru Nara


BohaterCzłonek drużyny dziesiątej, w której skład również wchodzą Ino Yamanaka i Chouji Akimichi (ich senseiem był syn Trzeciego Hokage, Sarutobi Asuma, ale został zabity przez członka Akatsuki - Hidana). Shikamaru jest bardzo leniwym shinobi, należącym do klanu Nara, jak zresztą samo nazwisko wskazuje. Ninja ten wyróżnia się swą niezwykłą inteligencją. Podczas ostatniego etapu Egzaminu na Chuunina (I seria anime), żyjący jeszcze wtedy Asuma przyznał, że jego iloraz inteligencji wynosi aż 200. Shikamaru, jak i pozostali członkowie klanu Nara, posługuje się charakterystyczną dla jego rodu techniką, o nazwie Kage Mane no Jutsu (na Jetixie mówiono na to *Jutsu Przejęcie Cienia*), polegającą na przejęciu kontroli nad cieniem przeciwnika. W połączeniu z inteligencją ninjy, technika może stać się zabójcza. Shikamaru korzysta także z innych jutsu tego typu, których nie będę tutaj wymieniała. Konoszanin jest najlepszym przyjacielem Akimichi Choujiego i to dzięki niemu, członek klanu Akimichi uwierzył w siebie i nie przejmuje się już tak swoją tuszą. Ciekawostka - Nara Shikamaru jako pierwszy zdał Egzamin na Chuunina i nadal jest shinobim tejże rangi. Zabił też mordercę swego sensei - Hidana.
Neji


BohaterNeji od dziecka wykazywał ogromne zadatki na geniusza. Po śmierci ojca cały swój czas poświęcił na treningi. Udało mu się opanować techniki, które dla zwykłego przedstawiciela pobocznej rodziny są raczej nie osiągalne. Bardzo dobrym przykładem na to jest opanowanie absolutnej obrony (Kaiten) czy też Sztukę Miękkiej Pięści - 64 Dłonie Na Ośmiu Filarach (Hakke Rokujuuyonshou), poza tym do całego dorobku dochodzi perfekcyjne opanowanie Chakry. Neji potrafi tak rozłożyć atak, żeby zablokować przepływ energii, czego następstwem jest uniemożliwienie oponentowi ruchów. Grzechem byłoby pominięcie jego autowej broni - Byakugana. W przeciwieństwie do Sharingana, białe oczy potrafią ujrzeć układ witalny przeciwnika, cały obieg Chakry po ciele. Dzięki tej "broni" Neji przewagę nad swoim rywalem, ponieważ oprócz wyżej wspomnianego "rentgena" Byakugan pozwala na obserwacje terenu na daną odległość. Co więcej, Neji potrafi widzieć wszystko w obrębie 360 stopni, więc atak od tyłu nie będzie dla niego zagrożeniem.
Shino


BohaterPo odzyskaniu sił, szkolił się dalej i ruszał na misje ze swoim ojcem. Pech chciał, że w czasie jednej z nich Sasuke opuścił wioskę i jego koledzy ruszyli w pogoń. Spowodowało to, że Shino za każdym razem wypominał kolegom, że jego nie zabrali ze sobą. Trzy lata później, kiedy Naruto wrócił do wioski i spotykał dawnych znajomych, Shino był jedyną osobą, której nie poznał, zresztą trudno się temu dziwić – stał się jeszcze bardziej tajemniczy, w ciemnym stroju, a dodatkowo zasłaniał swoją twarz kapturem, przez co trudno go było rozpoznać (co prawda wypominał tą sytuację Naruto za każdym razem). Bardzo chętnie dołączył do grupy poszukującej Sasuke, argumentując to tym, że ostatnio został pominięty, co szczególnie denerwowało Kibę. W czasie pogoni cała drużyna natknęła się na Tobiego, który skutecznie utrudnił pogoń. Wtedy też Shino ponownie zastosował swoje umiejętności kontroli nad robakami atakując lidera Akatsuki, jednak Tobi wyszedł z tego bez szwanku. Nie mniej jednak, atak Shino udowodnił, że zamaskowany członek Akatsuki stosuje wysoce zaawansowaną technikę teleportacji, jednakże na tym zakończył się wkład Shino w walkę. Po odkryciu, że Sasuke nie ma w miejscu, gdzie powinien być, cała drużyna powróciła do domu. Jednak nie był to okres spokoju dla Konohy. Po śmierci Jiraiyi i krótko po wyruszeniu Naruto na Myoubokuzan wioskę ukrytą w Liściach zaatakował Pain. Do walki z nim stanęli wszyscy mieszkańcy, między innymi Shino ze swoją rodziną, która walczyła z Konan. Jednak nawet połączone umiejętności klanu Aburame nie były w stanie nic zrobić towarzyszce Paina, która uciekła z pola walki zaraz przed destrukcyjnym atakiem Nagato. Po ataku nastał czas względnego spokoju i odbudowy wioski. W tym czasie do osady dotarła drużyna z Kumo informując o porwaniu Killer Bee przez Sasuke. Młode pokolenie Konohy spotkało się wtedy, by podjąć decyzję o zlikwidowaniu Sasuke w celu zapobiegnięcia wojny. Chłopak z klanu Aburame także był na spotkaniu. Podsumowując, Shino jest zamkniętym w sobie, małomównym ninja, który jednak potrafi zdobyć szacunek wśród swojej drużyny i sprawnie jej przewodzić. Walczy bezpiecznie, nie pozwalając sobie na duże straty wśród swoich małych przyjaciół, a jednocześnie skutecznie eliminować swoich przeciwników samemu zbytnio nie obrywając. Inteligentny i opanowany ma duże szansie stać się jednym z najlepszych shinobi Konohy młodego pokolenia i dumą klanu Aburame.
Kakuzu


BohaterKakuzu pochodzi z ukrytej wioski wodospadu. Należy do tajnej organizacji Akatsuki. Był partnerem Hidana. Kakuzu był poważny i bardzo liczyły się dla niego pieniądze (był skarbnikiem w Akatsuki). Kakuzu z Hidanem raczej się nie lubili. Kakuzu zawsze miał chęć zabić Hidana, ze względu na głupotę swojego partnera (zabijał on każdego nowo dobranego partnera). Jednak nie bez powodu dostał za partnera Hidana, który był nieśmiertelny i nie dało się go zabic. Kakuzu miał pięc serc w których miał poszczególne żywioły. Kiedy ktoś zniszczył jedno z jego serc mógł przejąc je od przeciwnika. Mógł więc życ tak długo jak wymieniał serca. Jego ciało składało się z wielu czarnych nici w których chował swoje serca, a także manipulował swoimi kończynami jak tylko chciał. Nosił pierścień Kita (północ) na lewym palcu środkowym. Został zabity przez Naruto.
Minato Namikaze


BohaterMinato Namikaze znany też jako Żółty Błysk Konohy był czwartym Hokage (Yondaime Hokage).Był on uczniem legendarnego Sannina Jiraiyi i zarazem mistrzem Kakashiego Hatake.Obito Uchihy oraz Rin.Jego żoną była Kushina Uzumaki a jedynym Synem Naruto Uzumaki.Minato gdy miał 10 lat ukończył akademie i już jako genin został uczniem legendarnego sannina jiraiyi.Szybko stali się sobie bliscy niczym ojciec i syn. Już jako młody chłopak odznaczał sie niesamowitą prędkośćią i fenomenalną siłą posiadał tez duże pokłady chakry dzięki czemu był niezwyciężony.Z racji swoich umiejętnośći zyskał przydomek żołty blyk konohy.Jeśli chodzi o jego umiejętnośći to był on twórcą kilku potężnych takich jak raasengan,shiki fuin oraz Hiraishin no jutsu (jutsu teleportacji).Minato został wybrany na hokage w bardzo młodym wieku,oddał także życie w młodym wieku.Podobizna Minato(tak jak poprzednich hokage) jest widoczna na skale w Konoha-Gakure.
Gara


BohaterGaara jest Piątym Kazekage (Godaime Hokage) Wioski ukrytej w piasku. Gaara jest też najmłodszym synem Czwartego Kazekage(Yondaime Hokage) oraz młodszym bratem Kankuro i Temari . Był on trzecim jinchuuriki jednoogoniastego shukaku (do czasu ekstrakcji biju przez akatsuki).Gaara był zamkniętym w sobie introwertykiem który nienawidził całego otaczającego go świata był on także agresywny w stosunku do każdego nawet do swojego rodzeństwa. Jednak spotkanie Gaary z Naruto odmieniło jego życie. Chociaż dalej został zamknięty w sobie, to jednak odeszła jego nienawiść do otaczającego go świata i agresja skierowana przeciw wszystkim. Gaara potrafi kontrolować piasek ,jest to jego główna broń jak i obrona. Gaara jest jedną z najbardziej skrzywdzonych przez los postaci.
Itachi


BohaterItachi Uchiha pochodził z wioski ukrytej w liściu. Był członkiem klanu Uchiha którego członków wymordował z pomocą Madary Uchiha. Należał także do tajnej organizacji Akatsuki jego partnerem był Hoshikagi Kisame. Był on bardzo utalentowanym sinobi w wieku 7 lat ukończył akademie a rok później aktywował sharingana Chuninem został w wieku 10 lat zaś gdy miał 13 lat został dowódcą elitarnego oddziału ANBU. Był on najsilniejszym z członków klanu Uchiha . Aby aktywować mangekyou sharingan zabił swojego najlepszego przyjaciela Shisui Uchiha . Był on bardzo chory na nieuleczalną chorobę przez co chciał dać swoje moce swojemu najukochańszemu bratu którego nie mógł zabić podczas mordu klanu Uchiha. Został on zabity tak jak planował przez swojego brata Sasuke Uchiha.
Hinata Hyga


BohaterHinata Hyga Jest członkiem drużyny 8 wraz z Kibą Inuzuką i Shino Aburame. Ich sensei jest Kurenai. Jest ona najstarszą córka Hiashiego Hyga lidera klanu Hyga. Hinata jest posiadaczką byakugana(kekkei genkai). Jest ona bardzo miłą osobą a także bardzo nieśmiałą (a już najbardziej w stosunku do Naruto). Ma ciemno niebieskie włosy jasną skórę , zazwyczaj jest ona postrzegana z nieśmiałym wyrazem twarzy. Hinata już od dawna jest zakochana w Naruto a gdy Naruto zostaje przygwożdżony przez Paina ona staje w jego obronie i wyznaje mu że zawsze podążała za nim i że Go kocha.reklama


Aktywność zalogowanych

KlanyMasz pytanie zapytaj Moderatora
gg: 873717
1
reklama